poniedziałek, 11 czerwiec 2018 13:47

Ogłoszenia duszpasterskie na X niedzielę zwykłą  2018

1. Msze św. o godz. 7.30,9.00,10.30,12.00,18.00. Godzinki o 6.30. W tygodniu o 8.00 i 18.00. Nowenna do MBNP we wtorek. Różaniec przed Mszą św. Adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy św. porannej do wieczornej w piątek, o 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy. To dzień modlitw o powołania.
  2. W miesiącu czerwcu tradycyjnie odprawiane są nabożeństwa czerwcowe. U nas w parafii odbywają się one codziennie, dla dzieci, młodzieży i dorosłych po Mszy św. porannej i wieczornej.
  3. W poniedziałek przypada pierwsza rocznica I Komunii. Zapraszamy dzieci w strojach liturgicznych, które przystąpiły w minionym roku do Komunii św. Okazja do spowiedzi od 16.00. a Msza św. o 18.00.
  4. W środę o 18.00 w tym tygodniu młodzież naszej Parafii przyjmie sakrament Bierzmowania. Okazja do spowiedzi w poniedziałek od 16.00. Proszę młodzież, rodziców, świadków, rodzeństwo o spowiedź.
  5. W środę nastąpi wprowadzenie do naszej parafii Relikwii św. Rocha. Na tę Uroczystość zapraszam.
  6. Serdecznie dziękuję za ustawienie i ustrojenie ołtarzy, sypanie kwiatów, nagłośnienie, niesienie chorągwi, baldachimu, za udział w procesji Bożego i odpustu Parafialnego. Wszystkim za wszystko dziękuję.
  7. W środę nabożeństwo fatimskie o 17.00 wokół kościoła ze względu na powyższe Uroczystości. Zapraszam.
  8. Intencje mszalne można składać w biurze parafialnym, które jest czynne przed i po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej.
  9. „Bóg zapłać” za modlitwy i ofiary na inwestycje oraz drzwi kościoła.
  10. O posprzątanie i kwiaty do kościoła prosimy kolejny raz mieszkańców przy ul Konopackiej 1/123/.
  11. Solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy: Pielgrzyma, Gość Niedzielny.
  13. Trwają zapisy do WSD w Pelplinie, wymagane dokumenty to podanie, życiorys, metryki urodzenia i chrztu, świadectwo maturalne. Szczegóły w kancelarii parafialnej.
  14. Dziękuję za niestawianie obuwia na klęczni ławek.
  15. W przyszłą niedzielę odpust w Mostach oraz festyn.
  16. W tygodniu pożegnaliśmy: Helenę Lisowską lat 93 z ul. Sportowa. Polećmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu ……………..