wtorek, 06 luty 2018 12:41

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą 2018

1. Msze św. o godz. 7.30,9.00,10.30,12.00,18.00. Godzinki do NMP o godz. 7.00. W tygodniu Msze św. o 8.00 i 17.00. W środę nowenna do MBNP. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek po Mszy św. porannej do 17.00 w kościele. Godzina Miłosierdzia o 15.00. Zapraszamy.

2. W niedziele przypada Światowy Dzień Chorego jak również wspomnienie NMP z Lourdes. Zachęcamy do przywiezienia chorych do kościoła. Ich samych do uczestnictwa we Mszy św. jeśli to możliwe. Zachęcam do odwiedzin i modlitwy za chorych,

3. W liturgii Kościoła wspominamy w poniedziałek: św. Agaty; w sobotę: św. Scholastyki;

4. Intencje mszalne można składać w biurze parafialnym, które jest czynne po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej.

5.Dziękuję za modlitwy, ofiary na inwestycje, ławki, konfesjonały. W przyszłą niedzielę taca budowlana.

6. Dziękując o posprzątanie i kwiaty do kościoła prosimy mieszkańców przy ul. Mieszka I /7-8/.

7. Wszystkim solenizantom, jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy: Pielgrzyma, Gość Niedzielny.

9. Dziękuję za domykanie drzwi, wycieranie i niestawianie obuwia na klęczni ławek.

10. Serdecznie dziękuję za pomoc w rozebraniu żłóbka i choinek.

11. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragnie to uczynić to proszę o zgłoszenie. Podejdziemy do poszczególnych rodzin po uzgodnieniu. Dziękuję za przyjęcie, obecność, modlitwę i ofiary.

12. We wtorek /6 II/ o godz. 13.00 w parafii św. Maksymiliana Kolbego odbędzie się Msza św. i pochówek dzieci nienarodzonych.

13.  Spotkania przyparafialne:

• w piątek Pustynia Miast

• w sobotę KSM

• zbiórka ministrancka w sobotę;

• scholka w sobotę

• bierzmowani w wyznaczone dni