wtorek, 30 styczeń 2018 13:41

Ogłoszenia duszpasterskie na IVNiedzielę Zwykłą 2018

1. Msze św. o godz. 7.30,9.00,10.30,12.00,18.00. Godzinki do NMP o godz. 7.00. Od poniedziałku Msze św. o godz. 8.00 i 17.00. Nowenna do MBNP w środę. Różaniec przed Mszą św. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek po Mszy św. porannej do 16.00 w kościele. Godzina Miłosierdzia o 15.00. Proszę o udział.

2. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego - MB Gromnicznej. Msze św. o 8.00,10.00,16.00, 18.00. Na Mszy św. poświęcenie świec. Procesja w kościele o 18.00. Poświęcenie świec dzieci pierwszokomunijnych o 18.00. Po Mszy św. spotkanie rodziców dzieci pierwszo komunijnych. Proszę o wymiary strojów liturgicznych dzieci komunijnych i akty chrztu jeżeli ktoś nie dał. Taca na zakony klauzurowe. W piątek po Mszy św. wieczornej proszę o rozebranie choinek i żłóbka.

3. W  sobotę po Mszy św. błogosławieństwo Błażejowe, przeciw chorobom gardła. Zapraszamy.

4. W tygodniu przypadają dni eucharystyczne lutego; I czwartek, I piątek, I sobota. Okazja do spowiedzi w piątek od 15.00. W sobotę odwiedziny chorych.

5. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym, które jest czynne przed i po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej.

6. W liturgii kościoła wspominamy w środę św. Jana Boisko

7. Dziękuję za modlitwy i ofiary na inwestycji kościoła. Dziś. taca na ogrzewanie kościoła.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy: Pielgrzyma, Gość Niedzielny.

10. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragnie to uczynić to proszę o zgłoszenie. Podejdziemy do poszczególnych rodzin po uzgodnieniu. Dziękuję za przyjęcie, obecność, modlitwę i ofiary.

11. Dziękuję za domykanie drzwi, wycieranie i niestawianie obuwia na klęczni ławek.

12. Dziękując o posprzątanie i kwiaty do kościoła prosimy mieszkańców przy ul. Mieszka I /5-6/.

• Pustynia Miast w piątek

• KSM w sobotę

• ministranci w sobotę;

• scholka w sobotę