niedziela, 26 czerwiec 2022 10:51

XIII Niedziela Zwykła 2022

1. Msze św. w niedziele o.:30,9.00,10.30,12.00,18.00. W tygodniu o 8.00 i 18.00. Godzinki o 7.00. Nowenna do MBNP w środę. Różaniec przed Mszą św. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek po Mszy św. porannej do wieczornej w kościele. Godzina Bożego Miłosierdzia o 15.00.
  2. W tym tygodniu Dni Eucharystyczne m. lipca: I piątek, sobota. Okazja do spowiedzi w piątek od 20. O 16.00 Msza św. z racji I piątku. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Straży Honorowej NSPJ. W sobotę odwiedziny chorych.
  3. W niedziele wspominamy św. Tomasza Ap, który zaniósł naukę Chrystusa aż do Indii. Bądźmy i my świadkami Chrystusa. Jesteśmy wszyscy odpowiedzialni za Kościół. Jest to dzień imienin ks. Proboszcza.
  4. W liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek NMPNP; we wtorek św. Ireneusza, w środę Uroczystość św. Ap Piotra i Pawła.
  5. Intencje mszalne można składać w biurze parafialnym, czynne po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej.
  6. O posprzątanie i kwiaty prosimy kolejny raz mieszkańców z ul. Konopackiej 2 /27-57/.
  7. „Bóg zapłać” za modlitwy, ofiary na inwestycje kościoła. Dziś taca diecezjalna na remont WSD w Pelplinie.
  8. Trwają zapisy do WSD w Pelplinie. Szczegóły w kancelarii parafialnej.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy Pielgrzyma, Gość Niedzielny.
  10. Przez czas wakacji spotkania przyparafialne odwołane
  11. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych i opieki. Przypominamy o chrześcijańskim spędzeniu czasu. Rozpoczynają się wakacje życzymy wszystkim dzieciom i dorosłym radosnego wypoczynku, słońca i zbliżenia się do Pana Boga. Dziękujemy za modlitwę, ofiary i wyrazy życzliwości. Życzymy Parafianom i Gościom błogosławionego tygodnia!

XII Niedziela Zwykła 2022

Wprowadzenie relikwii Św. Franciszka z Asyżu