Zaproszenie

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam do udziału w Uroczystościach Odpustu Parafialnego. Przewodniczyć będzie

1. kan. Andrzej Szopiński z Pelplina.

Jest to dzień dziękczynienia za istnienie naszej parafii i naszej posługi duszpasterskiej w parafii. Pragniemy wspólnie podziękować Panu Bogu za to co było nam dane dokonać przez miniony rok.

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa jest wyznaczona jako Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Pamiętajmy tego dnia w modlitwach zwłaszcza za tych księży, z którzy posługi sakramentalnej korzystamy i którzy są naszymi przewodnikami na drodze do zbawienia.

Msza św. odpustowa o godz. 18.00.

Serdecznie Zapraszamy wszystkich parafian i gości na tę Uroczystości. Na zakończenie oktawy poświęcenie wianków.