sobota, 19 listopad 2022 14:59

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII niedzielę zwykłą 2022

1.W Ojczyźnie naszej w tych dniach przeżywamy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Ogarnijmy naszą Ojczyznę darem modlitwy i wdzięczności za czas Niepodległości.

1.  Msze św. o 30,9.00,10.30,12.00,18.00. W tygodniu o 8.00 i 17.00. Godzinki do NMP o 7.00. Nowenna w środę do MBNP. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po Mszy św. porannej do wieczornej w kościele. O 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.
  2.  Przez listopad przed Mszą św. o 30 odmawiane są wypominki i Różaniec św za zmarłych. Zapraszamy na Mszę św. wspólną za zmarłych poleconych w wypominkach. Pamiętajmy o zmarłych w modlitwach i wypominkach. Kartki na wypominki można składać w kancelarii parafialnej lub na tacy. Zachęcam do wypominek jednorazowych i rocznych.
  3.  Intencje mszalne można składać w biurze parafialnym, czynne po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej.
  4.  „Bóg zapłać” za modlitwy i ofiary na inwestycje kościoła. Bądźmy solidarni przy budowie naszej świątyni.
  5. Dziś taca diecezjalna. Za tydzień na WSD w Pelplinie.
  6. O posprzątanie i kwiaty do kościoła prosimy mieszkańców przy ul. Teligi 4 .
  7. W środę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  8. 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy: Pielgrzyma, Gość Niedzielny. Są kalendarze na 2023
  9. 10. Dziękuję za domykanie drzwi kościoła, wycieranie i niestawianie obuwia na klęczni ławek.
  10. 11. Zapraszamy do osobistego udziału we Mszach św.
  11. Spotkania przyparafialne: według ustalonych terminów.
  12. Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  • KSM w piątek o 17.00. Zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie całą młodzież.
  • Ministranci w sobotę
  • Scholka w sobotę. Zapraszamy wszystkie dziewczynki do
  • Dzieci zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o 12.00,
  • Kandydaci do sakramentu bierzmowania wszyscy w środę.