wtorek, 27 czerwiec 2017 17:07
 1. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. Godzinki do NMP o godz. 7.00. W tygodniu o 8.00 i 18.00. Różaniec przed Mszą św. W piątek po Mszy św. porannej do wieczornej Adoracja Najśw. Sakramentu w kościele, a o 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy.
 2. W miesiącu czerwcu tradycyjnie odprawiane są nabożeństwa czerwcowe. U nas w parafii odbywają się one codziennie, dla dzieci, młodzieży i dorosłych po Mszy św. porannej i wieczornej.
 3. W czwartek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o 8.00 i 18.00. Niech nasz udział w Eucharystii będzie okazją do wypraszania łask i darów potrzebnych następcy świętego Piotra na Stolicy Apostolskiej - papieżowi Franciszkowi. Taca przeznaczona jest tradycyjnie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 4. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za ustawienie i ustrojenie ołtarzy, sypanie kwiatów, nagłośnienie, niesienie chorągwi, baldachimu, za liczny udział w procesji Bożego oraz odpustu Parafialnego. Wszystkim za wszystko dziękuję.
 5. Chrzest dzieci w  przyszłą Niedziele na Mszy św. o 12.00
 6. We wtorek wspomnienie MB Nieustającej Pomocy. Tego dnia Nowenna. Zapraszamy.
 7. W sobotę duszpasterskie odwiedziny chorych po Mszy św. porannej.
 8. Intencje mszalne można składać w biurze parafialnym, które jest czynne przed i po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej.
 9. „Bóg zapłać” za modlitwy i ofiary na inwestycje i budowę kościoła.
 10. O kwiaty i posprzątanie kościoła prosimy kolejny raz mieszkańców przy ul Łasaka 15.
 11. Wszystkim solenizantom, jubilatom najbliższego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy: Pielgrzyma, Gość Niedzielny.
 13. Trwają zapisy do Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie, wymagane dokumenty to podanie, życiorys, metryki urodzenia,  chrztu, świadectwo maturalne. Szczegóły w kancelarii parafialnej.
 14. Są do odebrania zdjęcia z I Komunii.
 15. Serdecznie dziękuję za niestawianie obuwia na klęczni ławek.
 16. W minionym tygodniu w naszej Parafii pożegnaliśmy: † Kazimierza Kasperowicz lat 75 z ul. Czecha, Joannę Tochowicz lat 96 z ul. Mściwoja II., Michała Sech lat 28 z ul. Łasaka. Polećmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu ……………..
Więcej w tej kategorii: XIII Niedziela Zwykła 2017 »