niedziela, 08 marzec 2020 23:02

 

             Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu 2020

 

 1. Msze św.w niedziele o 7.30,9.00,10.30,12.00,18.00. Godzinki do NMP o 7.00. W tygodniu Msze św. o 8.00 i 17.00. Nowenna do MBNP w środę. Różaniec przed Mszą św. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek po Mszy św. porannej do 16.30 w kościele. O 15.00. Godzina Miłosierdzia.

 2. W Wielkim Poście zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwach właściwych dla tego okresu: w każdy piątek Droga Krzyżowa o 8.00 i Msza św., dla dzieci o 16.30, o 19.00 dla młodzieży i pracujących. Gorzkie Żale w niedzielę o 17.40 z kazaniem pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

 3. Intencje mszalne można składać w biurze parafialnym, które jest czynne po Mszy św. Zachęcamy do      pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej. Msza św. jest najcenniejszym darem.

 4. Dziękuję za modlitwy, ofiary na inwestycje, na kamień przy kościele. Dziś taca inwestycyjna na zapłacenie za prąd, za tydzień na WSD. Zbiórka do puszek „Ad gentes“ dla Polskich Misjonarzy.

  Rozdane skarbonki wielkopostne z Caritasu przynosimy w Wielkim Tygodniu.

  Dziękując o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców z ul. Stamma 1 /1-16/.

 5. Solenizantom i Kobietom z okazji Dnia Kobiet składamy wszystkim Parafiankom najserdeczniejsze życzenia, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz właściwego rozumienia i przeżywania tego pięknego daru od Boga, jakim jest bycie Kobietą.

 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy Pielgrzyma, Gość Niedzielny.

 7. Dziękuję za domykanie drzwi, wycieranie i niestawianie obuwia na klęczni ławek.

 8. Spotkania przy parafialne:

 

 • w piątek KSM

 

 • sobota ministranci

 • w środę scholka

 • bierzmowani wg ustaleń  i w piątek o godz. 19.00

 • Spotkanie rodziców młodzieży do bierzmowania w niedziele po Mszy św. wieczornej.