wtorek, 23 kwiecień 2019 20:40

                Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 2019

 

1. Wszystkim naszym drogim parafianom i gościom składamy z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus Pan  napełni wszystkich miłością  radością i pokojem. Chrystus Zmartwychwstał - Prawdziwie Zmartwychwstał.

 

2. Dziś Msze św. o 6.00,9.00,10.30,12.00,18.00. Jutro Msze św. w porządku niedzielnym tj. o 7.30,9.00, 10.30,12.00, 18.00. W tygodniu Msze św. o 8.00 i 18.00. Nowenna do MBNP w środę. Różaniec przed Maszą św. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek po Mszy porannej do wieczornej /8.00-18.00/. Godzina Miłosierdzia w piątek o 15.00. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.

 

3.  W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca tydzień miłosierdzia w Kościele Katolickim. Przynosimy w dalszym ciągu skarbonki Jałmużny Postnej.

 

4. Za złożone ofiary na inwestycje kościoła, do Grobu Pańskiego w Jerozolimie, na kwiaty i kwiaty, za ustawienie Grobu, za tak liczne uczestnictwo w obrzędach Triduum Paschalnego, Drogi Krzyżowej, za złożone nam życzenia w Wielki Czwartek z racji ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

5. Chrzest dzieci dziś na Mszy św. o godz. 12.00. 

7. Intencje mszalne można składać w biurze parafialnym, które jest czynne po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej.

 

 

8. O sprzątnięcie kościoła kolejny raz prosimy mieszkańców przy ul. Marusarzówny 2 /1-25/.

 

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecam Pielgrzyma, Gość Niedzielny.

 

    10. Spotkania przy parafialne:

 

 

  • W piątek KSM

  • zbiórka ministrancka w sobotę o godz. 11.30,

  • scholka w sobotę o godz. 10.00.

  • bierzmowani w wyznaczone dni

 

  1. W ostatnim czasie w naszej Parafii pożegnaliśmy: Anastazję Plażuk lat 100 z ul. Kusocińskiego,   Marię Krzyk lat 68 z ul. Teligi, Irminę Wójcikowską lat 87 z ul. Teligi. Polećmy Miłosierdziu Bożemu.  Dobry Jezu …………