poniedziałek, 11 luty 2019 14:28

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą 2019

1. Msze św. o7.30,9.00,10.30,12.00,18.00. Godzinki do NMP o 6.30. W Małoszycach o 14.00. W tygodniu Msze św. o 8.00 i 17.00. W środę nowenna do MBNP. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek po Mszy św. porannej do 17.00 w kościele. Godzina Miłosierdzia o 15.00. Zapraszamy.

2. Jutro przypada Światowy Dzień Chorego i wspomnienie NMP z Lourdes. Zachęcamy do przywiezienia chorych do kościoła i do uczestnictwa we Mszy św. Zachęcam do odwiedzin i modlitwy za chorych,

3. W liturgii Kościoła wspominamy w czwartek: św. Cyryla i Metodego patronów Europy.

4. Intencje mszalne można składać w biurze parafialnym, które jest czynne po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej.

5.Dziękuję za modlitwy i ofiary na inwestycje kościoła. Dziś taca na ogrzewanie, za tydzień budowlana.

6. Dziękując o posprzątanie i kwiaty do kościoła prosimy mieszkańców przy ul. Teligi 14

7. Wszystkim solenizantom, jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy: Pielgrzyma, Gość Niedzielny.

9. Dziękuję za domykanie drzwi, wycieranie i niestawianie obuwia na klęczni ławek.

10. Zapraszamy na spotkanie  młodzież nie bierzmowaną, która ukończyła 18.00 rok życia.

11. Dnia 11 lutego między WSD, a naszą parafią jest most modlitewny. Tego dnia modlimy się za WSD w Pelplinie, a Profesorowie i klerycy za naszą parafię.

12.  Spotkania przyparafialne:

• w piątek KSM

• zbiórka ministrancka w sobotę;

• scholka w sobotę

• bierzmowani w wyznaczone dni

• chrzest dzieci w przyszłą niedziele, a pouczenie w sobotę