wtorek, 05 luty 2019 15:10

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Zwykłą 2019

1. Msze św. o 7.30,9.00,10.30,12.00,18.00. Godzinki do NMP o 6.30. W tygodniu Msze św. o 8.00 i 17.00. Nowenna do MBNP w środę. Różaniec przed Mszą św. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek po Mszy św. porannej do 17.00 w kościele. Godzina Miłosierdzia o 15.00. Proszę o udział.

2. Dziś po Mszy św. błogosławieństwo Błażejowe, przeciw chorobom gardła. Zapraszamy.

3. W tygodniu przypadają dni eucharystyczne lutego; I czwartek: Wystawianie Najświętszego Sakramentu od 16.00 i modlitwy o powołania kapłańskie. Na tę Adorację zapraszamy wszystkich z Apostolatu Margaretka.

4. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym, które jest czynne po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej.

5. W liturgii kościoła wspominamy; we wtorek św. Agaty, w środę św. Pawła Miki i Towarzyszy

6. Dziękuję za modlitwy i ofiary na inwestycji kościoła. Taca dziecezjalna, za tydzień na ogrzewanie kościoła.

7. Solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy: Pielgrzyma, Gość Niedzielny.

9. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragnie to uczynić to proszę o zgłoszenie. Podejdziemy do poszczególnych rodzin po uzgodnieniu. Dziękuję za przyjęcie, obecność, modlitwę i ofiary.

10. Dziękuję za domykanie drzwi, wycieranie i niestawianie obuwia na klęczni ławek.

11. Dziękując o posprzątanie i kwiaty do kościoła prosimy mieszkańców przy ul. Teligi 12.

• KSM w piątek

• ministranci w sobotę;

• scholka w sobotę

• bierzmowani w wyznaczone dni

• dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych

• w środę po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie rodziców młodzieży bierzmowanej w tym roku

• zapraszamy na spotkanie  młodzież nie bierzmowaną, która ukończyła 18.00 rok życia w środę.