czwartek, 26 lipiec 2018 14:46

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI niedzielę zwykłą 2018

1. Msze św. o godz. 7.30,9.00,10.30,12.00,18.00. Godzinki do NMP o godz. 6.30, w tygodniu. o 8.00 i 18.00. Różaniec przed Mszą św. W środę Nowenna do MBNP. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek po Mszy św. porannej do wieczornej w kościele, o 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy.
  2. Proszę o liczniejszy udział we Mszy św. w tygodniu, oraz w odmawianiu Różańca św.
  3. W liturgii Kościoła wspominamy w poniedziałek: św. Brygidy patronki Europy, we wtorek: św. Kingi, środa: Uroczystość św. Jakuba Starszego Apostoła. Patrona miasta Lęborka. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie pojazdów i kierowców. Również i dziś po Mszy św., o godz. 10.30 poświęcenie pojazdów. Prosimy nie tylko postawić samochód ale i być na Mszy św.
  4. W czwartek: wsp. śś. Joachima i Anny, rodziców NMP. Jest to dzień modlitw za rodziców, babcie, dziadków za najstarszych parafian, starców i emerytów.
  5. Intencje Mszalne można składać w biurze parafialnym, które jest czynne po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej. Pamiętajmy, że Msza św. jest najcenniejszym darem.
  6. „Bóg zapłać” za modlitwy i składane ofiary na inwestycje kościoła.
  7. O posprzątanie i kwiaty do kościoła prosimy kolejny raz mieszkańców przy ul. Konopackiej 1/23-48/.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: polecamy: Pielgrzyma, Gość Niedzielny.
  9. Trwa nabór do WSD w Pelplinie. Szczegóły w kancelarii parafialnej.
  10. Dnia 28 lipca br. wyruszy z parafii p.w. NMP Królowej Polski Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Spotkanie organizacyjne 24VII o godz.19.00 w kościele p.w. NMP Królowej Polski.
  11. Jest organizowana pielgrzymka autokarowa jednodniowa do Górki Klasztornej k/Łobżenicy do MB Bolesnej Patronki Dobrej Śmierci dnia 28 lipca 2018r. koszt 40zł. Zapisy u p. Krystyny.
  12. Dziękuję za niestawianie obuwia na klęczni ławek.
  13. Solenizantom, dzieciom na wakacjach, starszym na urlopach składamy najserdeczniejsze życzenia, wiele wypoczynku, słońca, opieki, łask Bożych. Pamiętajmy o chrześcijańskim spędzeniu czasu na wakacjach.