poniedziałek, 25 czerwiec 2018 14:57

Ogłoszenia duszpasterskie na XII niedzielę zwykłą  2018

1. Msze św. o godz. 7.30,9.00,10.30,12.00,18.00. Godzinki do NMP o godz. 6.30. W tygodniu o 8.00 i 18.00. Nowenna do MBNP w środę. Różaniec przed Mszą św. Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek po Mszy św. porannej do wieczornej w kościele, o 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy.

2. W miesiącu czerwcu tradycyjnie odprawiane są nabożeństwa czerwcowe. U nas w parafii odbywają się one codziennie, dla dzieci, młodzieży i dorosłych po Mszy św. porannej i wieczornej.

3. W piątek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o 8.00 i18.00. Niech nasz udział w Eucharystii będzie okazją do wypraszania łask i darów potrzebnych następcy świętego Piotra na Stolicy Apostolskiej- papieżowi Franciszkowi. Taca przeznaczona jest tradycyjnie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4. Intencje mszalne można składać w biurze parafialnym, które jest czynne przed i po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej.

5. „Bóg zapłać” za modlitwy i ofiary na inwestycje i budowę kościoła.

6. O posprzątanie i kwiaty do kościoła prosimy kolejny raz mieszkańców przy ul Konopackiej1/1-23/.

7. Solenizantom, jubilatom najbliższego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy: Pielgrzyma, Gość Niedzielny.

9. Trwają zapisy do WSD w Pelplinie, wymagane dokumenty to podanie, życiorys, metryki urodzenia i  chrztu, świadectwo maturalne. Szczegóły w kancelarii parafialnej.

10. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych z mocy prawa.

11. Dziękuję za niestawianie obuwia na klęczni ławek.

12. W minionym tygodniu w naszej Parafii pożegnaliśmy: Alfonsa Makurat lat 69 z ul. Łasaka. Polećmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu ………

13. Dziękujemy za modlitwę, ofiary i wyrazy życzliwości. Życzymy Parafianom i Gościom błogosławionego tygodnia!