niedziela, 01 kwiecień 2018 20:55

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 2018

 1. Wszystkim naszym drogim parafianom i gościom składamy z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus Pan napełni wszystkich miłością  radością i pokojem. Chrystus Zmartwychwstał - Prawdziwie Zmartwychwstał.
 2. Dziś Msze św. o godz. 6.00,9.00,10.30,12.00,18.00. Jutro Msze św. w porządku niedzielnym tj. o godz. 7.30,9.00,10.30,12.00, 18.00. W tygodniu Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Nowenna do MBNP w środę. Różaniec przed Maszą św. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek po Mszy porannej do wieczornej /8.00-18.00/. Godzina Miłosierdzia w piątek o 15.00. Zapraszamy. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.
 3. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca tydzień miłosierdzia w Kościele Katolickim. Przynosimy w dalszym ciągu skarbonki Jałmużny Postnej.
 4. Za złożone ofiary na inwestycje kościoła, do Grobu Pańskiego w Jerozolimie, na kwiaty i kwiaty, za ustawienie Grobu, za tak liczne uczestnictwo w obrzędach Triduum Paschalnego, Drogi Krzyżowej,  za złożone nam życzenia w Wielki Czwartek z racji ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa składamy serdeczne Bóg zapłać.
 5. Chrzest dzieci dziś na Mszy św. o godz. 12.00.
 6. Dnia 17 maja br. o godz. 15.00 w Poznaniu w kościele p.w. św. Franciszka Serafickiego przyjmie święcenia kapłańskie nasz parafianin diakon Antoni Majewski. Ogarnijmy Go modlitwą i prośmy o nowe powalania kapłańskie. Jest organizowany autokar na święcenia. Zainteresowanych zapraszam.
 7. Taca dzisiejsza w całości przeznaczona jest na drzwi, konfesjonały kościoła. Jutrzejsza na KUL. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele charytatywne.
 8. Intencje mszalne można składać w biurze parafialnym, które jest czynne przed i po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej.
 9. Dziękując o posprzątanie kościoła i kwiaty prosimy mieszkańców przy ul. Mieszka I 20 i 21
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecam Pielgrzyma, Gość Niedzielny.
 11. Dziękuję za zamykanie drzwi, wycieranie obuwia i niestawianie obuwia na klęczniki.
 12. Spotkania przy parafialne:
 • W piątek KSM
 • zbiórka ministrancka w sobotę o godz. 11.30,
 • scholka w sobotę o godz. 12.00.
 • bierzmowani w wyznaczone dni
 • spotkanie rodziców dzieci komunijnych w niedzielę po Mszy św. o 12.00
 1. W minionym tygodniu w naszej Parafii pożegnaliśmy: Romana Czaja lat 66 z ul. Łasaka,   Czesława Górskiego z ul. Stamma, Kazimierza Toda z ul. Marusarzówny. Polećmy Miłosierdziu Bożemu.  Dobry Jezu …………