sobota, 22 lipiec 2017 07:59

 

             Ogłoszenia duszpasterskie na XVI niedzielę zwykłą 2017

 

  1. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. Godzinki do NMP o godz. 7.00, w  tygodniu. o 8.00 i 18.00. Różaniec przed Mszą św. W środę Nowenna do MBNP. W piątek po Mszy św. porannej do wieczornej Adoracja Najśw. Sakramentu w kościele, o 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy 
  2. W liturgii Kościoła wspominamy w poniedziałek św. Kingi, we wtorek, Uroczystość św. Jakuba Starszego Apostoła. Patrona miasta Lęborka. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie pojazdów i kierowców. Również i dziś po Mszy św., o godz. 10.30 poświęcenie pojazdów. Prosimy nie tylko postawić samochód ale i być na Mszy św. W środę: wsp. śś. Joachima i Anny, rodziców NMP. Jest to dzień modlitw za rodziców, babcie, dziadków  za najstarszych parafian, starców i emerytów.
  3. Intencje Mszalne można składać w biurze parafialnym, które jest czynne przed i po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej. Pamiętajmy, że Msza św. jest najcenniejszym darem.

  4.  „Bóg zapłać” za modlitwy i składane ofiary na inwestycje kościoła.

  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła.

  6. Solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia, wypoczywającym: dzieciom na wakacjach, starszym na urlopach składamy najserdeczniejsze życzenia wiele wypoczynku, słońca oraz obfitości łask Bożych i opieki. Przypominam o chrześcijańskim spędzeniu czasu na wakacjach.

  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: polecamy: Pielgrzyma, Gość Niedzielny.

  8. Trwa  nabór  do  WSD  w  Pelplinie. Kandydaci  do  kapłaństwa  powinni  odznaczać  się dobrym  zdrowiem  fizycznym  i  moralnym oraz  mieć  przynajmniej  zdaną  maturę.

  9. Dnia 28 lipca br. wyruszy  z parafii p.w. NMP Królowej Polski Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Spotkanie organizacyjne 23VII o godz.19.00 w kościele p.w. NMP Królowej Polski.