niedziela, 16 lipiec 2017 20:13
 1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach naszych wędrówek nie zabraknie świątyń. Tam na spotkanie z nami czeka Zbawiciel- Jezus Chrystus. Pamiętajmy o godnym zachowaniu i schludnym ubiorze, aby zawsze były nakryte ramiona.

 2. Msza św. w niedzielę o 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. Godzinki do NMP o 7.00, w tygodniu o 8.00 i 18.00. Różaniec przed Mszą św. Nowenna do MBNP w środę. W piątek po Mszy św. porannej do wieczornej Adoracja Najśw. Sakramentu w kościele, a o 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.

 3. Proszę o liczniejszy udział we Mszy św. w tygodniu, oraz w odmawianiu Różańca św.

 4. Chrzest dzieci dziś i w przyszłą niedzielę o godz. 12.00. Pouczenie rodziców i chrzestnych w piątek o 18.00.

 5. Intencje mszalne można składać w biurze parafialnym, które jest czynne przed Mszą św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej. Pamiętajmy, że Msza św. jest najcenniejszym darem jaki możemy ofiarować swoim bliskim.

 6. W liturgii wsp: dziś - NMP z góry Karmel- MB Szkaplerznej, we wtorek - św. Szymona, w czwartek - św. Czesław, w piątek- św. Wawrzyńca, w sobotę- św. Marii Magdaleny.

 7. „Bóg zapłać” za modlitwy i złożone ofiary na inwestycje kościoła. Dziś taca budowlana.

 8. O posprzątanie i kwiaty do kościoła prosimy mieszkańców przy ul. Łasaka 19. Dziękuję za przynoszone kwiaty do kościoła. Bardzo proszę innych też o kwiaty.

 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia, wypoczywającym: dzieciom na wakacjach, starszym na urlopach składamy najserdeczniejsze życzenia wiele wypoczynku, słońca oraz obfitości łask Bożych i opieki. Przypominam o chrześcijańskim spędzeniu czasu na wakacjach.

 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy: Pielgrzyma, Gość Niedzielny, Wzrastanie.

 11. Trwa  nabór do WSD w Pelplinie. Szczegóły w kancelarii parafialnej.

 12. 28 lipca br.- już po raz kolejny – z parafii p.w. NMP Królowej Polski w Lęborku wyruszy Piesza Pielgrzymka Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę. Chętnych odsyłam na spotkanie  23VII o godz.19.00.