czwartek, 06 lipiec 2017 19:02
 1. Msze św. w niedziele o godz.:7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. Godzinki o godz. 7.00.W tygodniu o 8.00 i 18.00. Nowenna do MBNP w środę. Różaniec przed Mszą św. W piątek po Mszy św. porannej do wieczornej Adoracja Najśw. Sakramentu w kościele. Godzina Bożego Miłosierdzia o 15.00.
 2. W tym tygodniu Dni Eucharystyczne m. lipca: I czwartek, piątek. Okazja do spowiedzi w piątek od 15.15. O godz. 16.00 Msza św. z racji I piątku.
 3. W poniedziałek obchodzimy święto św. Tomasza Ap, który zaniósł naukę Chrystusa aż do Indii. Bądźmy i my świadkami Chrystusa. Jesteśmy wszyscy odpowiedzialni za Kościół. Jest to dzień imienin ks. Proboszcza.
 4. W liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Elżbiety, czwartek: bł. Teresy Ledóchowskiej
 5. Intencje mszalne można składać w biurze parafialnym, które jest czynne przed i po Mszy św. Zachęcamy do pamięci o bliskich właśnie poprzez ofiarę Mszy świętej.
 6. Dziękując, o posprzątanie i kwiaty prosimy mieszkańców z ul. Łasaka 17.
 7. „Bóg zapłać” za modlitwy i ofiary na inwestycje i ławki kościoła. Dziś taca diecezjalna.
 8. W przyszłą niedziele będzie gościł ks. Arkadiusz Ćwikliński z Pelplina, który będzie głosił kazanie na temat Kościołowi w potrzebie oraz zbierał ofiary do puszek na ten cel.
 9. Trwają zapisy do WSD w Pelplinie, wymagane dokumenty to podanie, życiorys, metryki urodzenia i  chrztu, świadectwo maturalne. Szczegóły w kancelarii parafialnej.
 10. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych i opieki. Przypominamy o chrześcijańskim spędzeniu czasu. Rozpoczynają się wakacje życzymy wszystkim dzieciom i dorosłym radosnego wypoczynku, słońca i zbliżenia się do Pana Boga.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy Pielgrzyma, Gość Niedzielny, Arka.