PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA w Lęborku
" Do Serca Twego racz nas przytulić , w Twym Sercu na wieki racz nas zachować. "
   Strona Główna      Msze Św. i Nabożeństwa      Miesięczne

Nabożeństwa  Miesięczne.

*  I czwartek  każdego  miesiąca  przed  Mszą Św. wystawienie  Najświętszego
                                  Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne .

*  I piątek  każdego  miesiąca   Msza Św.  i  modlitwy  o  kanonizację Ojca Św.
                                  Jana Pawła II

*  I sobota  każdego miesiąca, Msza Św. - wotywna do Niepokalanego Serca
  Najświętszej Maryji Panny.
                                  w tym dniu udajemy się również z posługą sakramentalną do chorych od godz. 9.30

* III środa  każdego miesiąca :
                                 * godz. 17.00 Grupa Ojca PIO
                                 * godz. 16.00  Apel.
                                 * godz. 18.00  Msza św.  i Nabożeństwo Szensztackie.
                                 * godz. 18.00  Ruch  Szensztacki.

* 13 każdego  miesiąca po Mszy Św. nabożeństwo Fatimskie, ulicami naszego osiedla.

84-300  Lębork
ul. Teligi 22